Haber

Kayseri Melikgazi’den 5 yılda rekor hizmet

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Doç. Kayseri Melikgazi’de son 5 yılın değerlendirildiği toplantıda Prof. Dr. Mustafa Palancıoğlu, Melikgazi Belediyesi’nin 5 yılda yaptığı kayıt hizmetleri hakkında bilgi verdi.

Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Prof., Kayseri’nin en beğenilen ilçesi Melikgazi’ye hizmet etmenin ve bu keyifli ilçede çalışmanın değerinden bahsetti. Dr. Mustafa Palancıoğlu; “En kalabalık ilçeyiz. Melikgazi İlçesi’nin nüfusu 585 bini aştı. Gece gündüz çalıştık, çalışmaya devam edeceğiz. Melikgazi’nin Kayseri’deki büyük hizmetlerini duyuracağımız bir gazete hazırladık. Melikgazi’ye verdiğimiz hizmetler saymakla bitmiyor. Vatandaşlarımıza sunduğumuz hizmetleri Gazete Melikgazi ile tanıtacağız. Melikgazi’de 5 yıl diyoruz ama bu 5 yılın 2’si Kovid salgınıyla, 6 ayı ise asrın felaketi depremle geçti. Elhamdülillah 2,5 yıllık hizmetimizde olağanüstü olaylarla büyük hizmetler vermeye devam ettik. 21 Okul, 15 Kütüphane, 70 Kentsel Dönüşüm Bloku, 15 Toplum Tesisi, 15 Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Servis Binası, 270 Park, Mescit ve Kur’an Kursu, Onarım gibi dev projelerle Melikgazi’ye imza attık. Melikgazi Belediyesi olarak Kayseri’ye yakışan en keyifli hizmetlerle vatandaşlarımızın hizmetindeydik. “Allah sağlık versin, umarım hizmet etmeye devam edebiliriz” dedi.

AK Parti Melikgazi İlçe Başkanı Tayyar Şahin şunları söyledi; “Mahalle teşkilatlarımız, mahalle muhtarlarımız bizim kılcal damarlarımız, gözümüz, kulağımızdır. Herkese çabalarından dolayı teşekkür ediyorum. Başkanım Mustafa Palancıoğlu şehircilik doktorudur. Allah yolunuzu açık etsin. Başkan Palancıoğlu’nun sunduğu hizmetler sayesinde alnımız beyaz, yüzümüz tertemiz. Doç. Melikgazi’mizin her mahallesine, mahallesine dokunuşlarıyla damgasını vuran Prof. Dr. “Başkanım ve kıymetli ailesine Mustafa Palancıoğlu’na teşekkür ediyorum” dedi.

ayranciajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu